Matcher 2021


Sillhövda AIK - Kristianopels GoIF

måndag 26 apr 18:45
B - reserv 15

Bredasjön


FK Sölvesborg United - Kristianopels GoIF

lördag 1 maj 13:00
A - div 5

Svarta Led


Kristianopels GoIF - Jämjö GoIF

måndag 3 maj 19:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - Saxemara IF U

fredag 7 maj 19:00
A - div 5

Fågelmara IP


Mörrums GoIS FK - Kristianopels GoIF

måndag 10 maj 19:00
B - reserv 15

Laxvallen


Rödeby AIF - Kristianopels GoIF

torsdag 13 maj 19:00
A - div 5

Åvallen


FK Karlshamn United - Kristianopels GoIF

måndag 17 maj 00:00
B - reserv 15

Marieborg


Kristianopels GoIF - Högadals IS

tisdag 18 maj 19:00
A - div 5

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - Olofströms IF

fredag 21 maj 19:00
A - div 5

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - Ronneby BK

måndag 24 maj 19:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Belganet-Hallabro IF - Kristianopels GoIF

fredag 28 maj 19:00
A - div 5

Björkvallen


Kristianopels GoIF - Hasslö GoIF

fredag 4 jun 19:00
A - div 5

Fågelmara IP


Listerby IK - Kristianopels GoIF

måndag 7 jun 19:00
B - reserv 15

Åsavallen


AIK Atlas - Kristianopels GoIF

fredag 11 jun 19:00
A - div 5

Havsvallen 


Kristianopels GoIF - Sillhövda AIK

tisdag 15 jun 19:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - Fridlevstad GoIF

fredag 18 jun 19:00
A - div 5

Fågelmara IP


Gränums IF - Kristianopels GoIF

torsdag 24 jun 19:00
A - div 5

Skogsvallen


Kristianopels GoIF - Mörrums GoIS FK

måndag 28 jun 19:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


IFK Karlshamn U - Kristianopels GoIF

söndag 4 jul 00:00
A - div 5

Vägga IP


Kristianopels GoIF - Jämjö GoIF

onsdag 28 jul 19:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - Listerby IK

fredag 30 jul 19:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - FK Karlshamn United

måndag 2 aug 19:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - IFK Karlshamn U

lördag 7 aug 13:00
A - div 5

Fågelmara IP


Ronneby BK - Kristianopels GoIF

måndag 9 aug 19:00
B - reserv 15

Bunnsvallen


Högadals IS - Kristianopels GoIF

söndag 15 aug 14:00
A - div 5

Vägga IP


Jämshögs IF - Kristianopels GoIF

måndag 16 aug 18:30
B - reserv 15

Motorpavallen


Kristianopels GoIF - FK Sölvesborg United

lördag 21 aug 13:00
A - div 5

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - Listerby IK

måndag 23 aug 18:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Saxemara IF U - Kristianopels GoIF

söndag 29 aug 17:00
A - div 5

Hejan


Sillhövda AIK - Kristianopels GoIF

måndag 30 aug 18:15
B - reserv 15

Bredasjön


Kristianopels GoIF - Rödeby AIF

lördag 4 sep 13:00
A - div 5

Fågelmara IP


Jämjö GoIF - Kristianopels GoIF

måndag 6 sep 19:00
B - reserv 15

Jämjö IP


Olofströms IF - Kristianopels GoIF

lördag 11 sep 13:00
A - div 5

Lilla Holje 


Mörrums GoIS FK - Kristianopels GoIF

måndag 13 sep 19:00
B - reserv 15

Laxvallen


Kristianopels GoIF - Belganet-Hallabro IF

lördag 18 sep 13:00
A - div 5

Fågelmara IP


FK Karlshamn United - Kristianopels GoIF

måndag 20 sep 00:00
B - reserv 15

Marieborg


Hasslö GoIF - Kristianopels GoIF

lördag 25 sep 14:00
A - div 5

Skärgårdsvallen 


Kristianopels GoIF - Ronneby BK

söndag 26 sep 16:00
B - reserv 15

Fågelmara IP


Kristianopels GoIF - AIK Atlas

lördag 2 okt 13:00
A - div 5

Fågelmara IP


Jämshögs IF - Kristianopels GoIF

måndag 4 okt 19:00
B - reserv 15

Brunnsängen IP


Fridlevstad GoIF - Kristianopels GoIF

söndag 10 okt 12:00
A - div 5

Skogsvallen


Kristianopels GoIF - Gränums IF

söndag 17 okt 12:00
A - div 5

Fågelmara IP

bagahsintersport huvudcraft huvud 

Please publish modules in offcanvas position.