5
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
7
aug

A-IFK Karlshamn U
13:00 HERR
8
aug

Kristianopels GoIF - Hoby GIF
10:30 P12
8
aug

Träning
18:00 DAM Fågelmara IP
9
aug

Ronneby BK-B
19:00 HERR Brunnsvallens Idrottsplats, Götgatan 17, 372 35 Ronneby, Sverige
10
aug

A-Jämjö GoIF (Svenskfast omg.2)
18:00 HERR Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
10
aug

Kristianopels GoIF - Jämjö GoIF

Fågelmara IP

18:00 Sv. Fast Cup Fågelmara IP
10
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
11
aug

Träning
18:30 HERR
12
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
13
aug

Högadals IS-A
18:30 HERR Vägga idrottsplats, Hunnemaravägen 30, 374 34 Karlshamn, Sverige
15
aug

Saxemara IF - Kristianopels GoIF
17:00 P12
15
aug

Kristianopels Goif-Växjö BK B
Div 3 Dam17:00 DAM Fågelmara IP
16
aug

Jämshögs IF-B
18:30 HERR Motorpavallen
17
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
18
aug

Träning
18:30 HERR
19
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
21
aug

A-FK Sölvesborg United
13:00 HERR
22
aug

Kristianopels GoIF - FKK
10:30 P12
22
aug

Kristianopels Goif-Ramdala IF
Div 3 södra Dam16:00 DAM Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
23
aug

B-Listerby IK
18:00 HERR Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
24
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
25
aug

Träning
18:30 HERR
26
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
29
aug

Saxemara IF U-A
17:00 HERR Hejan Saxemara
30
aug

Sillhövda AIK-B
18:15 HERR Bredasjön, 370 34 Holmsjö, Sverige
30
aug

Emmaboda IS-Kristianopels Goif
Div 3 Södra Dam19:00 DAM Emmaboda IP
31
aug

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
1
sep

Träning
18:30 HERR
2
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
4
sep

Asarums IF FK - Kristianopels GoIF
10:30 P12
4
sep

A-Rödeby AIF
13:00 HERR
5
sep

Kristianopels Goif-Jämjö Goif
Div 3 Södra Dam17:00 DAM Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
6
sep

Jämjö GoIF-B
19:00 HERR Jämjö GoIF IP, Idrottsvägen 3, 373 00 Jämjö, Sverige
7
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
8
sep

Träning
18:30 HERR
9
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
11
sep

Olofströms IF-A
13:00 HERR Lilla Holje
12
sep

Kristianopels GoIF - Kallinge SK
10:30 P12
13
sep

Mörrums GoIS FK-B
19:00 HERR Laxvallen, Idrottsvägen 18, 375 33 Mörrum, Sverige
14
sep

FK Karlskrona/KFF U-Kristianopels Goif
Div 3 Södra Dam18:30 DAM Hästö IP, 371 42 Karlskrona, Sverige
15
sep

Träning
18:30 HERR
16
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
18
sep

A-Belganet-Hallabro IF
13:00 HERR
19
sep

Kristianopels GoIF - Tvings GoIF
10:30 P12
19
sep

Kristianopels Goif-IFK Grimslöv
Div 3 Södra Dam17:00 DAM Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
20
sep

FK Karlshamn United-B (TIDEN OKLAR!)
18:00 HERR Marieborg
21
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
22
sep

Träning
18:30 HERR
23
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
24
sep

SGoif/Lörby B-Kristianopels Goif
Div 3 Södra Dam19:00 DAM Svarta led, Idrottsvägen 26, 294 34 Sölvesborg, Sverige
25
sep

Hasslö GoIF-A
14:00 HERR Skärgårdsvallen
26
sep

Listerby IK - Kristianopels GoIF
11:00 P12
26
sep

B-Ronneby BK
16:00 HERR Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
28
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
29
sep

Träning
18:30 HERR
30
sep

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
2
okt

A-AIK Atlas
13:00 HERR
3
okt

Hoby GIF - Kristianopels GoIF
10:30 P12
3
okt

Kristianopels Goif-IFK Karlshamn B
Div 3 Södra Dam16:00 DAM Fågelmaras idrottsplats, Gamla landsvägen 4A, 370 45 Fågelmara, Sverige
5
okt

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
6
okt

Träning
18:30 HERR
7
okt

Träning
19:00 DAM Fågelmara IP
10
okt

Kristianopels GoIF - Saxemara IF
10:30 P12
10
okt

Fridlevstad GoIF-A
12:00 HERR Skogsvallen
bagahsintersport huvudcraft huvud 

Please publish modules in offcanvas position.